WAFERLOCK

„WAFERLOCK Corp.”, įsteigta Taivane 2002 m., specializuojasi elektroninių spynų ir prieigos kontrolės sistemų srityje. Šiuo metu bendrovė gamina keletą produktų linijų JAV, Japonijos, Europos ir Taivano rinkoms.

Pagrindinė Waferlock koncepcija – „Security&Simplicity” (saugumas ir paprastumas). „Waferlock” gaminiai yra ne tik aukštos kokybės ir patikimi, bet ir lengvai montuojami bei naudojami. Galite pradėti naudoti „Waferlock” spynas perskaitę vos kelių eilučių instrukciją.
Waferlock elektroninės spynos yra aukštos kokybės, patvirtintos Europos ir Amerikos sertifikatais, ir patrauklios kainos.
Dėl viso to „Waferlock” elektroninės spynos yra patrauklus sprendimas, ypač mažesnėms sistemoms.

WAFERLOCK projektuoja ir gamina išmaniąsias spynas nedalyvaujant jokiems trečiųjų šalių rangovams. Tarp daugelio WFERLOCK pasiekimų yra pirmasis pasaulyje IP68 Smart Cylinder C760, pirmasis pasaulyje IP68 Smart Lock L701 ir pirmasis Taivane veido atpažinimo išmanusis užraktas L600.

Europos rinkoms siūlome išmaniuosius europinio profilio cilindrus C761 ir C760 bei išmaniąsias rankenas L700, L701 ir L730-EU.
Visi mūsų gaminiai turi skirtingus Europos sertifikatus.

Visos WAFERLOCK spynos gali veikti dviem režimais:

Autonominis režimas („stand-alone mode”): įrenginiai programuojami naudojant programavimo kortelę arba Master slaptažodį. Šiuo režimu įrenginyje galima išsaugoti iki 250 kortelių ir vieną kodą (C760 ir L701 modeliams). Įvykių istorija nesaugoma, o prieigos teisės neribojamos laike.

Išmaniojo telefono susiejimo režimas: visi nustatymai atliekami naudojant specialią „Waferkey” programėlę (Android, iPhone). Šiuo režimu savininkas gali nustatyti prieigos teisių galiojimo laiką, peržiūrėti įvykių istoriją ir atlikti kai kuriuos nustatymus, kurių negalima atlikti paprastuoju režimu. Šiame režime įrenginyje galima išsaugoti iki 2000 „prieigos metodų” (kortelių, kodų, prieigos per programėlę).

Kaip raktą galima naudoti bet kurią MIFARE kortelę, įskaitant bekontaktes banko ir transporto korteles.
Be to, išmaniojo telefono susiejimo režimu spynos gali būti atidarytos telefonu (naudojama „Bluetooth” sąsaja, o telefonas turi turėti interneto prieigą).
Modeliai, kuriuose galima įvesti kodą, gali veikti dviejų veiksnių autorizacijos režimu („two-factor authorization mode”), kai naudotojas pirmiausia turi pateikti kortelę, o tada įvesti kodą.

Baterijos pakanka maždaug 1,5 metų naudojimo (10 atidarymų per dieną +20 laipsnių temperatūroje). Spynos įspėja, kai baterija išsikrauna. Jei akumuliatorius visiškai išsikrovė, jį visada galima pakeisti iš durų išorės. Išmaniojo telefono suporavimo režimu pakeitus bateriją, kortelės ir kodai vėl veiks tik tada, kai bus sinchronizuotas laikrodis – reikia prisijungti prie spynų iš programėlės ir patikrinti datą bei laiką įrenginyje.