Atlikti projektai

EVVA AirKey sistemos pagrindu buvo atlikta daug įvairių projektų visame pasaulyje.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf (Austrija).

160 dizainerių parduotuvių kompleksas naudoja kombinuotą prieigos kontrolės sistemą: elektroniniai cilindrai EVVA AirKey papildo įprastą mechaninę pagrindinę sistemą ten, kur reikalingi lankstūs prieigos nustatymai. Be to, atskirų durų grupių administravimas patikėtas parduotuvių nuomotojams, kas paprastina ir jų, ir komplekso vadybininkų darbą.

Elektroninių cilindrų pagrindo sistemą sudaro apie 600 įrenginių ir 1500 raktų. Vienas svarbių EVVA AirKey privalumų yra aukštas saugumo, tame tarpe duomenų apsaugos, lygis, kurį suteikia EVVA debesies saugojimo sistema.

Detaliau su projektu galite susipažinti šiame puslapyje patalpintame vaizdo įraše (vokiečių kalba su angliškais subtitrais).

Bendradarbystės erdvių tinklas SleevesUp!

Bendradarbystės erdvių tinklas SleevesUp! siūlo paslaugas įvairiuose Vokietijos miestuose. Prieigos kontrolė tokių organizacijų klientams ir darbuotojams privalo užtikrinti vienu metu lankstumą, saugą ir patikimumą. EVVA AirKey, be anksčiau išvardinto, siūlo nuotolinį prieigos suteikimą, naudojant funkciją „Send a key“, kas daro sistemą dar patogesnę. Daugiau informacijos rasite gamintojo svetainėje (anglų kalba).

Gyvenamasis kompleksas Beak.

Nedidelis gyvenamasis kompleksas Beak Honkonge naudojasi EVVA AirKey elektroniniais cilindrais visuose savo butuose. Tai patogu tiek komplekso gyventojams, tiek aptarnaujančiai organizacijai – personalas gali patekti į butus darbams atlikti, kai tai yra būtina. Tuomet pateikimas į butus kontroliuojamas, ir visada galima tiksliai pasakyti, kas, kada ir kur įėjo. Daugiau informacijos rasite gamintojo svetainėje (anglų kalba).

Fiber Service Oberosterreich

Austrijos įmonė Fiber Service Oberossterreich kuria, valdo ir aptarnauja šviesolaidinio pluošto tinklus Austrijos teritorijoje. Tokia veikla reiškia, kad yra daugybė geografiškai nuotolusių viena nuo kitos patalpų su įranga, kurią kartais reikia aptarnauti. Aptarnavimas atliekamas arba pačios įmonės, arba jos tiekėjų. Šiuo metu įmonė turi 22 taškus, ir visi jie aprūpinti elektroniniais EVVA EirKey cilindrais. Artimiausiu metu planuojama padvigubinti tinklą, ir visi nauji taškai bus taip pat aprūpinti EVVA AirKey cilindrais.

Šioje situacijoje sprendimas, naudojant elektroninius cilindrus, yra pats patogiausias. Aptarnaujantis personalas nuotoliniu būdu gauna leidimą apsilankyti reikiamuose taškuose būtent tuo metu, kai to reikia. EVVA AirKey leidžia naudoti geolokaciją cilinro buvimo vietai nustatyti, kas ženkliai palengvina įmonės plataus tiknko aptarnavimu užsiimančio personalo užduotis.

Daugiau informacijos rasite šiame puslapyje patalipintame vaizdo įraše (vokiečiu kalba, su angliškais subtitrais).

Mr. Höfinger

Ponas Hofingeris (Höfinger) nuomoja jam priklausantį butą Vienoje per Airbnb. Anksčiau raktų valdymas užėmė nemažai jo laiko. Jam įrengus bute EVVA AirKey cilindrą, šios užduotys sprendžiamos žymiai greičiau ir nuotoliniu būdu. Tai patogu tiek butų savininkams, tiek svečiams – nėra jokių problemų dėl vėlyvo atvykimo/išvykimo, dėl prarastų raktų. Daugiau informacijos rasite gamintojo svetainėje (anglų kalba).