Išmanieji cilindrai WAFERLOCK

WAFERLOCK elektroniniai cilindrai – puikus sprendimas mažoms sistemoms. Aukštą gaminių kokybę patvirtina Europos sertifikatai (CE, EN15684, IP68, atsparumo ugniai sertifikatas).

Du veikimo režimai – autonominis („stand-alone”) ir susiejimo su išmaniuoju telefonu – leidžia mūsų cilindrus naudoti įvairiose situacijose. Jei naudotojui nereikia priskirti laiko prieigos teisių ir peržiūrėti įvykių istorijos, jis gali pasirinkti paprastą autonominį režimą ir užprogramuoti iki 250 atidarymui naudojamų kortelių.

Jei reikia sudaryti prieigos tvarkaraščius, peržiūrėti istoriją ir atlikti dviejų veiksnių autorizaciją, galima pasirinkti išmaniojo telefono suporavimo režimą, o užrakto nustatymui ir atrakinimui galima naudoti paprastą ir intuityvią Waferkey programėlę (ją galima naudoti Android ir iPhone telefonuose). Šiuo režimu spynos atmintyje gali išsaugoti iki 2000 atidarymo būdų.

Waferkey programėlėje galima konfigūruoti įvairius prieigos tvarkaraščius. Savininkas gali suteikti naudotojui nuolatinę prieigą, periodinę prieigą („Pirmadieniais nuo 12 iki 16 val.”) arba laikiną prieigą.

Cilindras C760 gali būti atrakinamas skaitmeniniu kodu, taip pat kortele arba išmaniuoju telefonu. Cilindro savininkas naudotojams gali priskirti unikalų kodą (nuo 4 iki 6 skaitmenų), o norint atrakinti cilindrą tereikia žinoti kodą.
Patalpose, kuriose reikia aukštesnio saugumo lygio, C760 cilindrus galima nustatyti taip, kad būtų reikalaujama dviejų veiksnių autorizacijos: naudotojas pirmiausia turi pateikti kortelę, o tada įvesti kodą.

Kad galėtumėte konfigūruoti ir atrakinti cilindrą, turite būti Bluetooth veikimo zonoje. Tačiau raktą iš vieno išmaniojo telefono į kitą galite siųsti net jei abu telefonai yra toli nuo spynos.

Dėl WAFERLOCK modulinės sistemos mūsų cilindrai yra patogus produktas mažmenininkams. Tinkamo dydžio cilindrą galima surinkti iš nedidelio skaičiaus palyginti nebrangių dalių.