EVVA AirKey

Šeši žingsniai pradėti naudotis EVVA AirKey sistema

Elektroninį cilindrą EVVA AirKey lengva įrengti vietoje standartinio mechaninio cilindro. Išorinė cilindro dalis yra skaitytuvas, neaktyvuotoje būsenoje ji laisvai sukasi, neįjungiant spynos. Aktyvavus įrenginį elektroniniu raktu, išorinė cilindro dalis susikabina su sukimąsi perduodančiu mechanizmu, kuris atrakina arba užrakina spyną..

Kaip raktai gali būti naudojamos RFID-žymės (kortelės, pakabukai) arba išmanieji telefonai (iPhone, Android), kurie susijungia su cilindru per NFC arba Bluetooth ryšį.

Užrakinimo schema ir prieigos teisės saugomos EVVA palaikomoje debesies saugykloje. Prieigos teisių pakeitimai perkeliami į vykdymo įrenginius per prie interneto tinklo prijungtą išmanųjį telefoną.

Galimas ir nuotolinis prieigos teisių suteikimas: administratorius atsiunčia į vartotojo išmanųjį telefoną SMS žinutę su nuoroda į programėlę; vartotojas įdiegia ir aktyvuoja programėlę ir automatiškai įgyja prieigą prie tam tikrų įrenginių.

Prieigos teisių suteikimas arba pakeitimas mokamas. Vartotojas gali įisgyti ir aktyvuoti kortelę tam tikram prieigos teisių pakeitimų kiekiui arba neribotam tokių pakeitimų kiekiui per tam tikrą laikotarpį.

Sistema siūlo didelį prieigos valdymo priemonių pasirinkimą. Administratorius gali suteikti vartotojams neribotą prieigą, tam tikrais laikotarpiais apribotą prieigą, ir t.t.

Kaip vykdantieji įrenginiai gali būti naudojami Europos (DIN standarto) arba skandinaviško profilio cilindrai, pakabinamos spynos, baldinės spynos. Be to, galima prijungti bet kuriuos įrenginius (magnetinės spynos, elektromechaninės spynos ir kt.), valdomus per relinį modulį sieninių skaitytuvų pagalba.

Kaip maitinimo šaltinis naudojamos dvi CR2 baterijos. Baterijos veikia kelias dešimtis tūkstančių atidarymo ciklų. Valdymo sistema informuoja vartotoją, kada rekomenduojama pakeisti baterijas. Jei baterijos visiškai išsikrovusios, prie cilindro galite prijungti avarinį maitinimo šaltinį ir atidaryti jį išmaniuoju telefonu (bet ne pakabuku ar kortele).

EVVA AirKey sistemos pagrindu buvo atlikta daug įvairių projektų visame pasaulyje.

Austrijos įmonė EVVA yra vienas pasaulio dyerių mechaninių rakinimo įrenginių srityje. Nuo 2010 m. įmonė pradėjo gaminti išmaniasias rakinimo sistemas. Privatiems vartotojams ir nedidelėms įmonėms optimalus yra elektroninius cilindrus EVVA AirKey naudojantis sprendimas.

Jeigu Jūs perkate cilindrų mechanizmus EVVA AirKey pirmą kartą, tikriauskiai Jums prireiks ir „starto rinkinio„– jame rasite viską, ko reikia prieigos sistemai paleisti: „išmanųjį” cilindrą, tris raktus, 6 KeyCredit vienetus ir įrankius skaitytuvui išmontuoti ir įrengti.

Jeigu pageidaujate išplėsti jau turimą EVVA AiKey sistemą, Jūs galite įsigyti tik cilindrus.