Interneto sąsaja

Tam, kad galėtumėte pradėti naudoti EVVA AirKey sistemą, būtina sukurti vartotojo paskyrą. Atidarykite EVVA AirKey valdymo sistemos pagrindinį puslapį ir užsiregistruokite kaip naujas vartotojas. Viskas, ko Jums reikės — tai veikiantis elektroninio pašto adresas.

EVVA AirKey interneto sąsajoje atliekamos pagrindinės funkcijos:

  • Pridėti KeyCredits— virtualius apmokėjimo už prieigos teisių pakeitimo vienetus
  • Pridėti ir pašalinti vartotojus ir raktus
  • Pridėti ir pašalinti užrakinančius įrenginius
  • Pridėti, pakeisti ir pašalinti prieigos teises
  • Peržiūrėti sistemos įvykius

AirKey valdymo sistemos funkcijos išsamiai aprašytos vartotojo instrukcijoje.

Įnešus į sistemą perkelimo į užrakinančius įrenginius arba raktus reikalaujančius pakeitimus, Jums reikės pasinaudoti išmaniuoju telefonu su įdiegta AirKey programėle duomenims perkelti. Informacija perkeliama į užrakinančius įrenginius NFC arba Bluetooth technologijų pagalba; informacija perkeliaima į raktus NFC technologijos pagalba. Jeigu Jūsų išmanusis telefonas nepalaiko NFC, Jums reikės naudotis vienu iš užrakinančių įrenginių kaip „tiltu“ tarp išmaniojo telefono ir rakto: išmanusis telefonas prisijungia prie įrenginio per Bluetooth, o įrenginys jau perkelia duomenis į raktą, naudojant NFC.

Šiuo metu (2022 m.) interneto sąsaja EVVA AirKey prieinama vienuolika kalbų: anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, olandų, portugalų, švedų, lenkų, čekų ir slovėnų.